Deze lijst werd opgemaakt na bevraging bij lotgenoten of door spontane melding van logopedisten en bevat logopedisten die ervaring en kennis hebben rond het opnieuw aanleren van spreken bij gelaryngectomeerden.

Elke logopedist kan op de lijst opgenomen worden door een aanvraag te doen bij het secretariaat met een korte motivatie, kennis of ervaring.
Logopedisten
Aalst

Dienst logopedie en afasi                Onze Lieve Vrouw Ziekenhuis Aalst                                          
Moorselbaan 164
9300      Aalst
0479/82.65.03
logopedie.aalst@olvz-aalst.be


Herssens Eva                               Logopediste ASZ                                         
Merestraat 80
9300      Aalst
Privé: Huizekensstraat 36  9310  Meldert  (Aalst)
Praktijk: Veldstraat 13 9300 Aalst
0479/56.88.98 (053/76.41.11 ASZ)
evaherssens@hotmail.be

Logo 2 Team                                                                         
Parklaan 48
9300      Aalst
0478/030.945
logo2@live.be


Arickx Sharon              
OLV ziekenhuis Aalst
Mooreselbaan 164
Aalst
053/72 48 73
logopedie.aalst@olvz-aalst.be


Bavikhove

Groepspraktijk Logopedie (Ann Matton)
Bavikhoofsestraat 152
8531 Bavikhove
emily.deconinck@hotmail.com
0499/62 10 29


Deinze

Van Laecke Celine                                                                         
Waregemstraat 116
9870      Zulte
Praktijk: Het Eerstelijnshuis  Markt 12  9800 Deinze
0495/14.08.56
van.laecke.celine@gmail.com
056/60.01.53



Eeklo

Ginnebergge Hilde                                                                         
Kerkstraat 90
9900      Eeklo
09/378.05.63
logopedie.eeklo@telenet.be


Ertvelde - Evergem

Van Acker Dominique
Molenstraat 5
9940  Ertvelde – Evergem
0485/62 80 90
dominique.van.acker2@telenet.be



Eke - Merendree

De Bruycker Wendy                      groepspraktijk Tater 09/278.45.95                                          
Steenweg 175 D
9810      Eke
Tater:  Dreef1 bus 01.01. 9850 Merendree (Nevele)
09/385.59.16    0486/35.00.52
wendy@tater.be


Gent


De Beck Anke                               Logopediste UZ Gent                                                 
De Pintelaan 185
9000      Gent
09/332.44.61    (09/332.21.11 UZ Gent)
anke.debeck@uzgent.be


Decock Hanne                               Logopediste - stemtherapeute                                          
Sint-Pietersaalststraat 87
9000      Gent
0497/67.13.06
hanne.decock@telenet.be
www.hannedecock.be             www.logopedie-gent.com


Dienst Logopedie AZ Jan Palfijn                                                                         
Watersportlaan 5
9000      Gent
09/224.87.88
logopedie@janpalfijngent.be
www.janpalfijn.be


Kostermans Tineke                   Logopediste AZ Sint Lucas  Straat 14                                          
Groenebriel 1
9000      Gent
09/224.58.32  (09/224.61.11 Sint Lucas)
tineke.kostermans@azstlucas.be     


Stassen Micha                               Logopediste AZ Maria Middelares                                          
Buitenring Sint-Denijs 30
9000      Gent
0473/52.70.70 (09/246.46.46 Maria Middelares)
micha.stassen@telenet.be


Van Brussel Lore                                            
Sint- Denijslaan 188
9000      Gent
0479/82.65.03
Huisbezoeken in de regio: Gent, Sint Martens Latem, Sint Denijs Westrem, Wondelgem, Drongen, Nevele, Alter.
info@logopedie-gent.be
www.logopedie-gent.be


Geraardsbergen

Du Ville Helga                                            VZW De Kim
Oudenaardsestraat 215
9500      Geraadsbergen
054/41.54.54   0479/47.85.18
helgaduville@hotmail.com


Heldergem Aalst - Erpe Mere - Haaltert - Lebbeke

De Vleeshouwer Evy                                              
Burg. D' Haeseleerstraat 8
9450      Heldergem
Koningin Astridplein 3   9480 Lebbeke
0495/48.82.14
evydv@hotmail.com


Kalken - Beervelde

Stroobant Els                                                                         
Scheestraat 48
9270      Kalken
Isabelle Van Malderen
Toleindestraat 7 bus 201  9080 Beervelde
0476/92.65.47
els@logomatopee.be
www.logomatopee.be 


Kruishoutem

Arickx Sharon               Paramedisch Centrum Kruishoutem           
Logopedist-afasioloog
Hoogstraat 38
9770      Kruishoutem
0479/87.21.79
sharon@paramedischcentrum.be            sharon.arickx@telenet.be
www.paramedischcentrum.be


Lokeren -  Overmere

Logoteam Zaman (Sandra)
Kapellestraat 7   9160 Lokeren
Kruisstraat 1 bus 1   9290 Overmere
0497.82 29 56  / 09.367 94 17
logoteamzaman@hotmail.com


Ledeberg

Watté Jozefien
J. Eggermontstraat 30
9050  Ledeberg
0472/74.49.07
jozefien.watte@gmail.com
www.huisartsenpraktijkledeberg.be


Meulebeke

Emily De Coninck
Steenovenstraat 89
8760 Meulebeke
emily.deconinck@hotmail.com
info@logopedie-emily.be
0499/62 10 29

Ninove

Guldemont Ineke                                 Groepspraktijk Logopedie Ninove
Kloostermolenstraat 12/ A
9400      Ninove
054/32.44.84    0497/28.27.72
ineke.guldemont@gmail.com


Oosterzele

Steeland Tom                                                                         
Merebaaistraat 9
9860      Oosterzele
09/362.55.57  0476/94.69.43
tomsteeland@hotmail.com
www.steeland-logo.be


Ronse

Carteus Katrien                                                                         
J.B. Mouroitplein 3
9600      Ronse
Praktijk: Ninoofsesteenweg 351
055/38.51.22    0478/23.88.76
kcarteus@hotmail.com


Sinaai

Van Mulders Karen
Vleeshouwersstraat 7
9112  Sinaai - Waas
0488/57.69.20
karenvanmulders@gmail.com
www.logo-stem.be


Waregem

Debouver Annelore                               Groepspraktijk Wim Polfliet                                          
Bessemstraat 99
8790      Waregem
0561/60.47.52 praktijk - 0561/60.58.07 privé
logopediewimpolfliet@skynet.be


Wetteren

D'Hondt Petra                               Centrum voor logopedie                                          
Kalkensteenweg 9 B
9230      Wetteren
09/369.94.28    0476/60 12 86
petra@celops.be
www.celops.be


Zelzate

Van Kerckhove Eline                                                                         
Sint-Sebastiaanstraat 46
9060      Zelzate
0485/42.99.31
eline.vankerckhove@telenet.be
www.elinevankerckhove-logopedie.com/


Zele

Vinck Liesbeth
Avermaat 115
9240 Zele
tel: 0499/38.71.15
www.logopedie-audiologie.be
vinckliesbeth@gmail.com